Vestavěné skříně

Vestavěná skříň Vám může ušetřit nejen spoustu místa, ale také času, který díky přehledně a prakticky uzpůsobenému vnitřnímu vybavení nebudete ztrácet věčným hledáním a rovnáním rozházeného šatstva či bot. Rádi Vám vyrobíme vestavěné skříně na míru přesně podle Vašich potřeb a požadavků. Využíváme vždy kvalitní materiály a služby osvědčených dodavatelů jako jsou Laguna či Hettich. V případě zájmu Vám také pomůžeme s návrhem.


Pár informací o vestavěných skříních

3D návrhy

S usnadněním představit si celou práci již hotovou Vám pomůže 3D návrh, který pro své klienty rádi připravíme. Grafický návrh Vám ukáže reálný pohled na Vaši vysněnou místnost, především Vám ukáže skutečnost, zda to, co jste chtěli zrealizovat, je to pravé ořechové. Tato služba je určena k vyhledání nejoptimálnějšího řešení pro zadaný prostor tak, aby naše práce vynikla a Vy měli při pohledu na ni jedinečný požitek.

Ergonomie

Vestavěné skříně by měly splňovat určitá pravidla pro jejich jednoduché používání. Zejména záleží na tom, aby skříň byla pro svého majitele přehledná, prakticky uspořádaná a umožňovala mu jednoduchou manipulaci s věcmi uvnitř. Záleží nám na tom, aby prostor pro uskladnění Vašich věcí byl vždy individuálně přizpůsobený Vašim požadavkům. Záleží nám na každém detailu a chceme maximálně uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Kování

Kování není pro mnoho výrobců nábytku důležité. Pro nás ale ano! Uvědomujeme si, že posuvné dveře, zejména u vestavěných skříní závisí na kvalitním a spolehlivém kování, které může mít velký vliv i na životnosti dvířek a celé skříně. Důvodem je samozřejmě každodenní používání nábytku, tudíž i jistý nápor na dvířka při jejich častém otevírání a zavírání, proto odebíráme kování od ověřených dodavatelů, kterými jsou firmy Hettich a Laguna.

Vnitřní vybavení

Jednou z největších výhod vestavěných skříní je především jejich vnitřní uspořádání, které záleží pouze na požadavcích a potřebách zákazníka. Jelikož je každý klient jedinečný, snažíme se mu co nejvíce vyjít vstříc, a udělat z nového kusu nábytku také důvod ke každodenní radosti z jeho používání. Pro Vaši lepší představivost můžete využít náš 3D návrh, který Vám pomůže nahlédnout do vestavěných skříní z nejrůznějších úhlů.