Kuchyně na míru

Přemýšlíte o nové kuchyni, jež bude spojením všeho, o čem jste dosud snili? Moderní a praktická s využitím veškerého dostupného prostoru? Nechte si vyrobit kvalitní kuchyň přímo na míru, přesně podle Vašich představ, fantazií a dodejte stávajícímu prostoru zcela nový rozměr.


Pár informací o kuchyních

3D návrhy

S usnadněním představit si celou práci již hotovou Vám pomůže 3D návrh, který pro své klienty rádi připravíme. Grafický návrh Vám ukáže reálný pohled na Vaši vysněnou místnost, především Vám ukáže skutečnost, zda to, co jste chtěli zrealizovat, je to pravé ořechové. Tato služba je určena k vyhledání nejoptimálnějšího řešení pro zadaný prostor tak, aby naše práce vynikla a Vy měli při pohledu na ni jedinečný požitek.

Desky

Pracovní deska je důležitou součástí každé kuchyně, proto by se měl při jejím výběru klást velký důraz na kvalitu, neboť taková deska musí dobře vzdorovat vysokým teplotám a vlhkosti, jež jsou v kuchyni na denním pořádku.
Velmi oblíbenými materiály pro výrobu pracovních desek se staly umělý kámen, dřevotříska, nebo spárovka. Pracujeme s prověřenými značkami Kronospan, Egger a Kaindl. Všechny tyto materiály spojuje dobrá odolnost proti nepříznivým vlivům a čisticím prostředkům.

Dvířka

Kuchyňská dvířka jsou vystavena velké zátěži, kvůli jejich neustálému otvírání a zavírání. Musíme proto myslet na kvalitu materiálů, ze kterých jsou dvířka kuchyňské linky vyrobena. Nejčastějším materiálem je především MDF, a to ve variantě s PVC fólii nebo lakované. Další často využívanou možností je také masivní dřevo nebo lamino s ABS hranou.
Mezi naše přední dodavatele kuchyňských dvířek patří především společnosti Trachea, Luceo, nebo Trob, zejména díky kvalitě jejich výrobků a klasickému i modernímu pojetí kuchyňských dvířek.

Lakování skla

Lakované sklo má mnoho výhod, nejen, že je vzhledově zajímavé, ale také velmi odolné a bude Vám sloužit dlouhou dobu, i přes to, že jej budete každým dnem zatěžovat. Vybírat můžete z široké škály barev ze vzorníků RAL a mnoho dalších odstínů. Lakované sklo Vám zajistí jedinečný designový vzhled Vaší kuchyňské linky spojený s naprostou praktičností.

Vybavení

Kvalitní vybavení kuchyně se pozná nejčastěji až s odstupem času díky každodennímu používání, proto pro naše kuchyňské vybavení preferujeme spolehlivé a ověřené dodavatele, jejichž výrobky jsou zárukou toho, že vnitřní vybavení kuchyňské linky bude vždy dobře dostupné, přehledně uspořádané a funkční po celé roky neustálého používání. Jelikož víme, že nejdůležitější je kvalita, komfort a efektivita, odebíráme díly od společnosti Blum, jež se pro nás stala nezaměnitelných partnerem v oblasti vnitřního vybavení kuchyňských linek.

Spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče hrají důležitou roli ve vybavení celé kuchyně, proto pro své zákazníky zajišťujeme také dodávku a montáž spotřebičů, jež pro Vás odebíráme od známých, spolehlivých výrobců jako jsou Miele, Elektrolux, Siemens, Whirlpool, Mora, Bosch, Cata a mnoho dalších. Rádi Vám také poradíme s vhodným výběrem spotřebičů právě pro Vaši kuchyň tak, aby byly Vaše potřeby uspokojeny po všech stránkách.

Dřezy

V českých kuchyních se nejčastěji objevují dva druhy dřezů, a to dřezy nerezové nebo granitové. Oba z těchto dvou typů se mohou pyšnit mnoha nespornými výhodami jako je vysoká odolnost, dlouhá životnost, nebo zajímavý vzhled, jež ještě více umocní krásu každé nové kuchyně. Velkým lákadlem u těchto druhů dřezů je také to, že se vyrábějí v mnoha designových provedeních. Pracujeme s prověřenými značkami jako Schock a Franke.