Obývací stěny

Chcete vylepšit Váš obývací pokoj novou stěnou? S tím Vám rádi pomůžeme. Náplní naší práce také zhotovování obývacích stěn dle Vašich požadavků. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se jeho nápady ještě více rozvíjet, abychom co nejvíce přispěli k jeho následné spokojenosti. Rádi Vám vyhotovíme také 3D návrh, který Vám pomůže s lepší představou o konečném výsledku. Materiály pro výrobu odebíráme od kvalitních výrobců, jako jsou kování od společností Laguna nebo Hettich.


Pár informací o obývacích stěnách

3D návrhy

S usnadněním představit si celou práci již hotovou Vám pomůže 3D návrh, který pro své klienty rádi připravíme. Grafický návrh Vám ukáže reálný pohled na Vaši vysněnou místnost, především Vám ukáže skutečnost, zda to, co jste chtěli zrealizovat, je to pravé ořechové. Tato služba je určena k vyhledání nejoptimálnějšího řešení pro zadaný prostor tak, aby naše práce vynikla a Vy měli při pohledu na ni jedinečný požitek.

Ergonomie

Obývací stěny by měly splňovat určitá pravidla pro jejich jednoduché používání. Zejména záleží na tom, aby obývací stěna byla pro svého majitele přehledná, prakticky uspořádaná a umožňovala mu jednoduchou manipulaci s věcmi uvnitř. Záleží nám na tom, aby prostor pro uskladnění Vašich věcí byl vždy individuálně přizpůsobený Vašim požadavkům. Záleží nám na každém detailu a chceme maximálně uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Kování

Kování není pro mnoho výrobců nábytku důležité. Pro nás ale ano! Uvědomujeme si, že posuvné dveře, zejména u obývacích stěn závisí na kvalitním a spolehlivém kování, které může mít velký vliv i na životnosti dvířek a celé stěny. Důvodem je samozřejmě každodenní používání nábytku, tudíž i jistý nápor na dvířka při jejich častém otevírání a zavírání, proto odebíráme kování od ověřených dodavatelů, kterými jsou firmy Hettich a Laguna.

Vnitřní vybavení

Jednou z největších výhod obývacích stěn je především jejich vnitřní uspořádání, které záleží pouze na požadavcích a potřebách zákazníka. Jelikož je každý klient jedinečný, snažíme se mu co nejvíce vyjít vstříc, a udělat z nového kusu nábytku také důvod ke každodenní radosti z jeho používání. Pro Vaši lepší představivost můžete využít náš 3D návrh, který Vám pomůže nahlédnout do obývacích stěn z nejrůznějších úhlů.