Studio

Provozujeme pro vás nové Vzorkové studio, které sídlí na ulici Krumlovská 6, Ivančice.

Víme, že pro Vás, jako našeho stávajícího nebo budoucího zákazníka je důležité, nejenom výběr komponentů z našich letáků, ale i praktické vyzkoušení funkčnosti. V našem studiu si můžete vyzkoušet veškeré vzorky a komponenty (výsuvy zásuvek, panty, otočné systémy, otevírání kuchyňských dvířek, posuvné systémy dveří u vestavěných skříní a mnohé další), které používáme ve výrobě kuchyňské linky, vestavěné skříně a ostatního nábytku.

Přijďte si například prakticky vyzkoušet, jak bude fungovat výsuv Vašeho kuchyňského rohu. Podíváte se, zdali naprojektovaná varianta je pro Vás nejvhodnější. Je to opravdu otočný systém, jak jste si plánovali? Nebo raději zvolíte výsuvné koše, které mají trochu odlišný systém a můžete tak lépe využít prostor pro Vaše kuchyňské potřeby. Každý s novou kuchyní či nábytkem nepořizuje vše nové, tudíž je nutné trochu přizpůsobit projekt k vybavení, které se bude uvnitř schovávat. Ať už se bavíme o hrncích, kuchyňských robotech či košilích, kalhotách nebo botách. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě, a proto myslíme i na tyto drobné detaily, které Vám mohou zpříjemnit bydlení.

Nově máme v naší vzorkovně novinky od firmy Blum a to řadu výklopů SERVO DRIVE pro AVENTOS a výsuvů SERVO DRIVE pro TANDEMBOX , což jsou elektromotorkem poháněné výklopy a pojezdy,které pouhým dotekem veškerou práci udělají za vás. Přijďte si osobně vyskoušet tyto velmi povedené novinky,které vám každodenně ulehčí vaší práci ve vaší nové kuchyni.

Umožňujeme Vám tak mít zhmotněnou představu o Vašem novém nábytku dříve, než Vám ho přijedeme namontovat.

Věříme, že tento krok se setká s kladnými ohlasy a přijdete nás co nejdříve navštívit.

Za celý tým firmy Aleš Vít Truhlářství.