Studentské pokoje

Každý dospívající člověk potřebuje svůj vlastní prostor, ve kterém se bude cítit uvolněně a dobře, proto se také zabýváme výrobou nábytku do studentských pokojů na míru. Rádi Vám vyhotovíme veškerý potřebný nábytek, jako jsou postel, stůl, skříně a poličky. Navrhnout si můžete veškerá barevná provedení či vnitřní vybavení. Pro Vaši lepší představu o konečném výsledku Vám můžeme vytvořit 3D grafický návrh.


Pár informací o pokojích

3D návrhy

S usnadněním představit si celou práci již hotovou Vám pomůže 3D návrh, který pro své klienty rádi připravíme. Grafický návrh Vám ukáže reálný pohled na Vaši vysněnou místnost, především Vám ukáže skutečnost, zda to, co jste chtěli zrealizovat, je to pravé ořechové. Tato služba je určena k vyhledání nejoptimálnějšího řešení pro zadaný prostor tak, aby naše práce vynikla a Vy měli při pohledu na ni jedinečný požitek.

Ergonomie

Studentské pokoje by měly splňovat určitá pravidla pro jejich jednoduché používání. Zejména záleží na tom, aby skříně v dětském pokoji byly pro svého majitele prakticky a přehledně uspořádané a umožňovaly jednoduchou manipulaci s věcmi. Záleží nám na tom, aby prostor pro uskladnění Vašich věcí byl vždy individuálně přizpůsobený Vašim požadavkům. Záleží nám na každém detailu a chceme maximálně uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Kování

Kování není pro mnoho výrobců nábytku důležité. Pro nás ale ano! Uvědomujeme si, že posuvné dveře skříní, zejména v pokojích závisí na kvalitním a spolehlivém kování, které může mít velký vliv i na životnosti dvířek a celé skříně. Důvodem je samozřejmě každodenní používání nábytku, tudíž i jistý nápor na dvířka při jejich častém otevírání a zavírání, proto odebíráme kování od ověřených dodavatelů, kterými jsou firmy Hettich a Laguna.

Vnitřní vybavení

Jednou z největších výhod pokojů je především jejich uspořádání, které záleží pouze na požadavcích a potřebách zákazníka. Jelikož je každý klient jedinečný, snažíme se mu co nejvíce vyjít vstříc, a udělat z nového kusu nábytku také důvod ke každodenní radosti z jeho používání. Pro Vaši lepší představivost můžete využít náš 3D návrh, který Vám pomůže nahlédnout do vestavěných skříní z nejrůznějších úhlů.